Premier Kim Tok Hun, który jest również członkiem Prezydium Biura Politycznego Komitetu Centralnego Partii Pracy Korei, przeprowadził inspekcję kompleksu cementowego Sunczhon i fabryki traktorów Kumsong.

W kompleksie cementowym zapoznał się z ogólnym funkcjonowaniem kompleksu i wspomniał o potrzebie odpowiedzialnego remontu pieców, kontynuowania bieżącej produkcji poprzez zapewnienie normalnej pracy urządzeń oraz zintensyfikowania projektu rozbudowy mocy.

Gdy dowiedział się o postępach projektu odbudowy i modernizacji fabryki ciągników, wskazał na odchylenia w projekcie budowy i rozmieszczeniu maszyn i innych urządzeń, nakłaniając do kontynuowania planu modernizacji i dokończenia go na najwyższym poziomie.

Terenowe spotkania konsultacyjne omawiały kwestie techniczne i praktyczne pojawiające się w projekcie rozbudowy mocy produkcyjnych Kompleksu Cementowego Sunczhon oraz programie przebudowy i modernizacji Fabryki Traktorów Kumsong oraz podejmowały działania w zakresie dostaw sprzętu i materiałów w szczególności przez odpowiednie jednostki.

Premier odwiedził także arboretum Centralnego Ogrodu Botanicznego i Port Nampo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj