Centralny sektor zapobiegania epidemii w sytuacjach nadzwyczajnych kontynuuje intensyfikację kampanii zapobiegania epidemii w sytuacjach nadzwyczajnych, aby poradzić sobie z pogłębiającym się globalnym kryzysem pandemicznym koronawirusa, koncentrując się na zaostrzeniu dyscypliny i nakazu zapewnienia, że ​​wszystkie sektory i jednostki ściśle przestrzegają środków zapobiegawczych podejmowanych przez Partia i państwo.

Organy zdrowia publicznego dbają o to, aby pracownicy medyczni odpowiedzialni za gospodarstwa domowe przeprowadzali skuteczne badania lekarskie mieszkańców.

Instytucje, zakłady przemysłowe i gospodarstwa rolne stawiają inspektorom sanitarnym wysokie wymagania i zaostrzają system odpowiedzialności za metr kwadratowy w celu dokładnej dezynfekcji miejsc pracy, sprzętu i narzędzi przed ich użyciem oraz stworzyły klimat przeglądu ich codziennej pracy z głównym naciskiem postaw na zapobieganie epidemii.

Transport, handel i usługi żywienia zbiorowego dokładnie dezynfekują pojazdy i obiekty usługowe, aby spełnić wszystkie wymagania zapobiegania epidemii i dokładać wszelkich starań, aby kontrolować rozprzestrzenianie się wirusa.

Sektory zapobiegania epidemii w sytuacjach nadzwyczajnych w całym kraju intensyfikują edukację i kontrolę, aby upewnić się, że ludzie pracy i mieszkańcy przestrzegają zasad i nakazów prewencyjnych, takich jak dezynfekcja rąk, noszenie masek i oddalanie się w celu zapobiegania epidemii z dużą czujnością oraz informowanie odpowiednich organów o wszelkie nieprawidłowości w odpowiednim czasie.

Różne jednostki przywiązują dużą wagę do zapobiegania wybuchom jakichkolwiek chorób, pozwalając ludziom pić tylko przegotowaną wodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj