Szanowany Kim Dzong Un przesłał wiadomość z pozdrowieniami do Sekretarza Generalnego Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Wietnamu i Prezydenta Socjalistycznej Republiki Wietnamu.

Treść listu brzmi następująco:

Hanoi

Nguyen Phu Trong
Sekretarz Generalny Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Wietnamu
Nguyen Xuan Phuc
Prezydent Socjalistycznej Republiki Wietnamu

Z okazji 76. rocznicy założenia Socjalistycznej Republiki Wietnamu przesyłam serdeczne gratulacje Państwu oraz zaprzyjaźnionej partii, rządowi i mieszkańcom Wietnamu.
W ciągu ostatnich 76 lat od powstania Socjalistyczna Republika Wietnamu prowadziła energiczną walkę o wyzwolenie narodowe, zjednoczenie kraju i budownictwo socjalistyczne.
Cieszę się z faktu, że naród wietnamski czyni postęp w walce o wykonanie decyzji XIII Zjazdu Komunistycznej Partii Wietnamu i budowanie zamożnego i cywilizowanego państwa socjalistycznego pod kierownictwem partii.
Głęboko wierzę, że tradycyjne przyjazne i oparte na współpracy stosunki między naszymi dwiema stronami i dwoma krajami rozwijającymi się na dobrych stosunkach będą stale wzmacniane i rozwijane zgodnie z duchem porozumienia osiągniętego na historycznym szczycie w marcu 2019 r.
Życzę Państwu szczerze zdrowia i większych sukcesów w odpowiedzialnej pracy kierowania partią i państwem.

Kim Dzong Un
Sekretarz Generalny Partii Pracy Korei
Prezydent ds. Państwowych Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej

Pjongjang
2 września, Juche 110(2021)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj